Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Gelişmekte olan bir ekonomik güç olarak Türkiye’nin, diğer ekonomilerle rekabet edebilmesinin en önemli koşullarından birinin de verimlilik olduğu gerçeğinden hareketle, kısa ve orta vadede, tüm kurum ve kuruluşların ciddi bir yapılanma sürecine gireceklerini  tahmin etmek zor değildir. Bu yönüyle; yazılım ve bilişim ürünleri, önümüzdeki  genel yapılanma sürecinde, en önemli  enstrümanlar  arasında en ön sırada olacaktır.

Kurum ve kuruluşlardan gelecek yazılım bilişim ürünleri taleplerine, profesyonel anlamda cevap verebilen ve bunu kapsamlı bir danışmanlık misyonuyla yerine getirmeye çalışan AKTİF VİZYON,  iş süreçlerini verimli hale getirecek yazılım ve bilişim ürünleri konusunda  etkili ve profesyonel çözümler sunar; daha iyiye ulaşmak için mantıklı fikir ve hareket süreçleri üzerinde çalışır.

120'yi aşkın Ticari ve Sektörel yazılımın üreticisi olan uluslararası yapılanmaya sahip AKINSOFT firmasının,  Ankara Çözüm ortağı olarak yazılım ve diğer bilişim ürünlerini şirketlerin yapısına uygun bir danışmanlık penceresinden  sunacak olan Aktif Vizyon karşılıklı fayda unsurunun vurgulandığı, insan odaklı bir çalışma anlayışını hayata geçirmek için azami çaba sarf etmektedir.
       

İlkeler

Biz güvene dayalı insani ilişkilerinin, ciddiye alınan iş süreçlerinin ve küçük bile olsa sürekli olan pozitif adımların, hemen her koşulda başarı getireceğinden eminiz.

Daha verimli bir kurumsal yönetim ve  kendini sürekli yenileyen bir yapılanma için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İşiniz yarını için bugünden bir şeyler yapın...

Misyonumuz

Kurumsallaşmanın ve verimliliği artırmanın vazgeçilmez araçlarından biri olan yazılım ve bilişim alanında, kaliteli ve istikrarlı bir hizmet anlayışıyla, hizmet talep eden tüm kurum ve kuruluşlar için, yeniliğe ve verimliliğe açılan kapı olmak.

Vizyonumuz

Hizmet sunduğumuz tüm kurum ve kuruluşlara, kurumsal yönetim ve verimlilik konularında, çok yönlü ve profesyonel çözümler geliştirebilen,   markalaşmış bir danışmanlık firması olmak.